Speváčky a speváci, opäť je to tu!!! :-)))

Dvojdňový spevácky workshop s Danielom Čačijom !

Kedy?  10.11. a 11.11.2018
Kde?
Sobota - Pub u U Zeleneho Stromu
Nedeľa - Centrum rodiny, Bazovského 6, Dúbravka - Bratislava
Čas?
10.11. - 14:00 do 18:30
11.11. - 13:00 do 18:00

Mnohým vám ho nemusím predstavovať. Daniel je vynikajúci a veľmi úspešný jazzový spevák a vedie workshopy v mnohých krajinách. Dokáže vo veľmi krátkom čase odovzdať množstvo veľmi dôležitých informácií, ktoré sú potrebné pre každého speváka a šité každému na mieru. Okrem "teórie" budeme robiť hlavne praktické cvičenia. Preto každý zúčastnený si pripraví dve skladby, na ktorých bude pracovať.

V sobotu sa bude workshop diať v spolupráci s "našim" triom (Gabo Jonáš, Juraj Kalász, Marian Ševčík). V nedeľu budeme cvičiť s Danielom a pianom.
Bolo by dobre, keby sme sa vyladili a skladby by sa neopakovali, preto zostaňme v kontakte a píšme si, kto na čom chce robiť.

TEŠÍM SA NA VÁS AJ NA WORKSHOP!!!
Samozrejme, ako všetko spojené s VocalEase
Symbolické vstupné 5€ sa platí na mieste.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Minuloročný  dvojdňový spevácky workshop s Danielom Čačijom, 30.9.2017

Mnohým vám ho nemusím predstavovať. Daniel je vynikajúci jazzový spevák a vedie workshopy v mnohých krajinách. Dokáže vo veľmi krátkom čase odovzdať množstvo veľmi dôležitých informácií, ktoré sú potrebné pre každého speváka a šité každému na mieru. Okrem „teórie“ budeme robiť aj praktické cvičenia. Preto každý zúčastnený si pripraví dve skladby, na ktorých bude pracovať.